Aanmelden   Sitemap   
 
   U bent hier ::BlikvangerBlikvanger Eddy Verloes 2
maandag 6 februari 2012
 Confrontatie met de muur

 

In de jaren tachtig bezocht ik als student twee keer Berlijn ten tijde van de Muur. Op 9 november 1989 viel de Muur en nu twintig jaar later ging ik opnieuw naar de hoofdstad van het eengemaakte Duitsland. Verbluffend hoe in twee decennia Berlijn 'kleur en creativiteit' heeft gekregen.

 

De grauwe grijsheid van het toenmalige Oost-Berlijn is nu veranderd in jeugdige frisheid. Je herkent het Berlijn van toen gewoon niet meer. Sommigen beweren dat Berlijn nooit af is en dat is ook wel zo. Hier en daar staat er nog een deel van de Muur overeind. Het langste stuk staat langs de rivier de Spree en heet nu de East Side Gallery.

 

Toen ik er in augustus 2009 op bezoek was, bewerkten kunstenaars van over heel de wereld ieder een stuk van de Muur met de bedoeling dat het tegen 9 november 2009 klaar zou zijn.

 

Eddy Verloes

 Berlijn: Eddy Verloes fotoclub Park-Heverlea
 Berlijn: Eddy Verloes fotoclub Park-Heverlea
Berlijn: Eddy Verloes fotoclub Park-Heverlea
Berlijn: Eddy Verloes fotoclub Park-Heverlea 
 Berlijn: Eddy Verloes fotoclub Park-Heverlea
 
 

.

 

 

Privacy Statement | Terms Of Use
 
Copyright 2008 - Fotogroep Park-Heverlea